ژانر‌ها: Comedy

دانلود سریال ماه کامل [Dolunay 2017] زیرنویس + دوبله فارسی زیرنویس فارسی

دانلود سریال ماه کامل [Dolunay 2017] زیرنویس + دوبله فارسی

فریت تاجری بسیار موفق، جذاب و بی‌درنگ است که سایه‌ای در گذشته‌اش دارد و اکنونی که تنها شامل کار و سازماندهی افراطی در زندگی خصوصی و حرفه‌ای‌اش است. نازلی دختری از خانواده‌ای متواضع است که با خواهر کوچکتر و بهترین دوستش در خانه مشترک است، درس می‌خواند و کار می‌کند تا رویای آشپز شدن را محقق کند و مخارج زندگی‌شان را تامین کند. فریت و نازلی نمی توانند بیشتر از این متفاوت باشند. زندگی آنها دو مسیری است که هرگز نباید به هم می رسید و در عوض به لطف سرنوشت در هم تنیده می شد. همه چیز وقتی تغییر می کند که خواهر و برادر شوهر فریت در یک تصادف رانندگی می میرند و پسرشان را یتیم می کنند. فریت و نازلی اگر بخواهند در کنار هم آینده ای پیدا کنند و برای خود و برادرزاده یتیم فریت تشکیل خانواده بدهند، مجبور می شوند با دشمنی روبرو شوند، بر موانع غلبه کنند، تردیدها را برطرف کنند و سوءتفاهم ها را برطرف کنند.

تا آخرین قسمت (نسخه کامل + زیرنویس)

دانلود سریال

دانلود سریال جزر و مد – Medcezir 2013 با کیفیت HD720P زیرنویس فارسی

دانلود سریال جزر و مد – Medcezir 2013 با کیفیت HD720P

این مجموعه داستان زندگی یامان است؛ پسری باهوش، خوش چهره و ساده از بچه محله‌های پایین‌شهر استانبول به نام توزودره است. او روز تولد برادرش کنان ناخواسته به اجبار برادرش ماشین مدل بالایی را می‌دزدد و بعد با او تصادف می‌کند. برادرش چون سابقه داشته‌است به یک سال حبس محکوم می‌شود اما یامان به خاطر کمک وکیلی به اسم سلیم که کارش رسیدگی به نوجوان‌های بی‌گناه و کمک کردن به آنها است نجات پیدا می‌کند. بعد از آن سلیم، یامان را برای کار به خانه‌اش دعوت میکند اما...

تا قسمت 77 (پایانی) با زیرنویس آپدیت شد

دانلود سریال اعجاز زندگی – Hayat Mucizelere Gebe – زیرنویس فارسی زیرنویس فارسی

دانلود سریال اعجاز زندگی – Hayat Mucizelere Gebe – زیرنویس فارسی

نمونه های تزریق شده متعلق به انگین آکارچالی، صاحب هتلی است که در آن کار می کند و این آخرین شانس پدر شدن مرد جوانی است که تحت درمان سرطان قرار گرفته است.

تا آخرین قسمت + زیرنویس آپدیت شد

دانلود سریال آقای اشتباه – Bay Yanlis 2020 – زیرنویس فارسی زیرنویس فارسی

دانلود سریال آقای اشتباه – Bay Yanlis 2020 – زیرنویس فارسی

بای یانلیس داستان ازگی را تعریف می کند - یک بانوی جوان زیبا که از شانس رابطه رنج می برد زیرا همه روابط قبلی او از هم می پاشند زیرا مردان از سادگی و اعتماد او سوء استفاده می کنند. خیانت کن و به او خیانت کن و سپس برو. این کاریست که پارتنرهای اون با ازگی کرده اند و حالا...

تا قسمت آخر (14 اپیزود 2 ساعته) آپدیت شد

دانلود سریال عروس استانبول – Istanbullu Gelin زیرنویس فارسی

دانلود سریال عروس استانبول – Istanbullu Gelin

سوریا، یک خواننده جوان و زیبا اما از نظر مالی در تنگنا قرار دارد، فاروک بوران، پسر ارشد خانواده بوران، که ریشه های عمیقی در بورسا، یک شهر تاریخی مهم در ترکیه دارد، خواستگاری می کند. خانواده بوران یکی از برجسته ترین و موفق ترین خانواده های بورسا در صنعت حمل و نقل است. مادر فاروک، مادر خانواده، از فاروک می خواهد که با ایپک، دختر یکی از دوستان خانواده ازدواج کند و درگیری اراده ها بین آن دو رخ می دهد. بسیاری از رازهای خانوادگی آشکار می شوند. در فصل دوم، خانواده بوران خانه، میراث خود را از دست می دهند و با مشکلات پذیرش سبک زندگی متواضعانه خود مواجه می شوند. در فصل سوم آنها قرار است با آدم روبرو شوند و آنچه مال آنهاست را پس بگیرند.

تا آخرین قسمت (نسخه دوساعته) اضافه شد