ژانر‌ها: Drama

دانلود سریال نسیم تپه [Ruzgarli Tepe 2024] با زیرنویس فارسی زیرنویس فارسی

دانلود سریال نسیم تپه [Ruzgarli Tepe 2024] با زیرنویس فارسی

داستان عشق زینب دختر ثروتمندترین خانواده شهری که در آن زندگی می کند و هلیل است که به دنبال انتقام از خانواده زینب به خاطر خانواده از دست رفته اش است. زینب که دختری باهوش، تحصیلکرده و سرپرست خانواده است برای همه مردم روستا نمونه است. اما یک جنبه ناشناخته از زینب وجود دارد و آن این است که او روحیه جنگجویی دارد. از سوی دیگر هلیل جوانی است که در سنین جوانی پدر و مادرش را از دست داده و سال ها با غم و اندوه و نفرت از دست دادن خانواده در کنار عمه اش بزرگ شده است. راه های هلیل که در جوانی وارد زندگی سختی شد و با سختی ها دست از مبارزه برنداشت و زینب که یک مبارز واقعی زیر چهره یک شاهزاده خانم است، تلاقی می کند. درد، تصمیمات سخت، ناشناخته‌ها و ناممکن‌های تجربه شده در داستان عشق هلیل که برای خانواده‌اش زندگی می‌کند و زینب که علی‌رغم خانواده‌اش زندگی می‌کند، این دو جوان را در مسیری غیرقابل بازگشت قرار می‌دهد. زینب و هلیل، دو انسان متفاوت از دنیاهای کاملاً متفاوت، ناخودآگاه در گرداب عشق گرفتار شده‌اند و هر چقدر هم که از هم فرار کنند، راه‌هایشان همیشه تلاقی می‌کند.

قسمت 80 با زیرنویس فارسی آپدیت شد

دانلود سریال گل های وحشی – Yaban Çiçekleri + زیرنویس فارسی

دانلود سریال گل های وحشی – Yaban Çiçekleri + زیرنویس فارسی

داستان سریال بر سر الا و کیلیچ است. وقتی پدر الا به طرز مشکوکی می میرد، او برمی گردد و رابطه او با خواهر شوهرش را کشف می کند. کیلیچ برای محافظت از خانواده به پنهان کردن حقیقت کمک می کند. درگیری زمانی به وجود می آید که کیلیچ قصد دارد در زمین پدر الا هتلی بسازد در حالی که او می خواهد به تجارت پدرش ادامه دهد. برنامه های متضاد او عشق او را با دخالت های بهیچ که عاشق کیلیچ است و گوخان که عاشق الا می شود آزمایش می کند. علی رغم چالش ها، الا و کیلیچ گرد هم می آیند تا شهر را بهبود بخشند و برای با هم بودن بر موانع غلبه کنند.

قسمت 03 اضافه شد

دانلود سریال افعی تهران – Viper Of Tehran 2024 با لینک مستقیم دانلود قانونی

دانلود سریال افعی تهران – Viper Of Tehran 2024 با لینک مستقیم
  • کیفیت480P, 720P, 1080P, Bluray
  • وضعیت پخش
    درحال پخش
  • مدت زمان
    60 الی 75 دقیقه

این سریال راوی زندگی شخصی یک کارگردان سینماست که به تازگی درگیر یک پرونده قتل میشود.

قسمت 07 اضافه شد

دانلود سریال اتاق بغلی – Yandaki Oda با زیرنویس فارسی زیرنویس فارسی

دانلود سریال اتاق بغلی – Yandaki Oda با زیرنویس فارسی

این فیلم به اتفاقاتی می پردازد که از زمانی شروع می شود که یک تاجر معروف که همه را با ازدواج غافلگیر می کند، شروع به زندگی در یک خانه با خانواده وردا یلدیز مجری تلویزیون می کند.

زیرنویس قسمت 04 آپدیت شد

دانلود سریال عمر – Omer با زیرنویس فارسی 1080p زیرنویس فارسی

دانلود سریال عمر – Omer با زیرنویس فارسی 1080p

اومر، کوچکترین پسر بین سه برادر خود است، شخصیتی آرام و مختصر با دنیای درونی غنی است. او یک روز با گامزه، زنی مسن با یک فرزند آشنا می شود که عاشق او می شود. اگرچه گامزه شهامت و شهامت بودن با اومر را دارد، اما بزدلانه رفتار می کند. در حالی که تجربیات گذشته او را دلسرد می کند، او همچنین ترس از دست دادن دوباره راه خود را در زندگی که می خواهد نظم دهد را تجربه می کند. اومر توسط خواهر، برادر و پدرش مجبور به ازدواجی می شود که او نمی خواهد. اگرچه گامزه و اومر در برابر همه مشکلات مقاومت می کنند و سعی می کنند عاشقانه عشق خود را ادامه دهند، موانع آنها بزرگ خواهد بود.

تا قسمت 51 با زیرنویس اضافه شد

دانلود سریال وحشی | Yabani 2023 | با کیفیت FullHD1080P زیرنویس فارسی

دانلود سریال وحشی | Yabani 2023 | با کیفیت FullHD1080P

اولین نمایش از مجموعه تلویزیونی یابانی (وحشی) به تهیه کنندگی NTC Medya و تهیه کنندگی فاتح آکسوی و مهمت ییگیت آلپ که به زودی با مخاطبان شبکه FOX دیدار خواهد کرد، منتشر شد. یابانی که مبارزات کودکی را روایت می‌کند که از خانواده‌ای ریشه‌دار ربوده شده و پس از سال‌ها به خانه‌اش بازگشته و پس از سال‌ها به خانه‌اش افتاده است، با اولین ارائه‌اش تحسین زیادی به‌دست آورد. در حالی که Rüya سعی می کند درد جدایی را به خاک بسپارد و از یامان حمایت کند، عاصی نیز از آلاز حمایت می کند. اما مهار دو جوان عصبانی سخت است. یامان و آلاز که به دوستان خود برای یافتن روزگار اطلاع می دهند، از طرف های مختلف وارد عمل می شوند. این بر عهده پدرشان خواهد بود که جلوی این دو فرزند را بگیرد. روزگار ابتدا از دست یامان و سپس از دست آلاز نجات می یابد. در حالی که او ناامیدانه فکر می کند که آزادی خود را در مکانی که در آن پناه گرفته است خواهد یافت، تصمیمی که می گیرد او را به مشکل بزرگتری می اندازد.

قسمت 27 اضافه شد + زیرنویس

دانلود سریال

دانلود سریال پنهانم کن – Sakla Beni با زیرنویس فارسی زیرنویس فارسی

دانلود سریال پنهانم کن – Sakla Beni با زیرنویس فارسی

مته و ناز خیره چشم خانواده های ثروتمند و قدرتمند خود هستند. آنها هر دو متنعم هستند و به هر آنچه در زندگی می خواهند به دست می آورند. داستان آن‌ها که با وعده‌هایی که خانواده‌هایشان در دوران کودکی‌شان داده‌اند آغاز می‌شود، امروز به سوی ازدواج پیش می‌رود زیرا نمی‌توانند از یکدیگر جدا شوند.

قسمت پنجم اضافه شد

دانلود سریال پیوندهای سرنوشت – Kader Baglari با زیرنویس فارسی زیرنویس فارسی

دانلود سریال پیوندهای سرنوشت – Kader Baglari با زیرنویس فارسی

کارکترهای اصلی این اثر دو بازیگر محبوب ترکیه، یعنی سرکان چای اوغلو و آیچا آیشین توران هستند. داستان عشق دیوانه و پرشور دو جوان که مسیرهایشان در یک تاکستان تلاقی می کند. این در مورد آزمون عشق و مبارزه Kerem و Sevda، است که هر کدام چه واکنشی به این موضوع دارند. در این سریال به ماجراهای عشقی و مبارزه ای شخصیت های سودا (آیچا آیشین توران) و کرم (سرکان چای اوغلو) از جهان های مختلف پرداخته شده است. این تولید هیجان انگیز به بینندگان وعده سفری جالب در مسیرهای پیچیده عشق و سرنوشت را می دهد. سریال Kader Bağları که در ماه سپتامبر از شبکه تلویزیونی فاکس پخش می شود، به بی عدالتی در حق ایلول، زندانی شدن کرم و ادامه حوادثی که در خارج از کشور در مانیسا آغاز شده است، می پردازد. شما هم اکنون میتوانید با مراجعه به ادامه مطلب این سریال دیدنی را دریافت نمایید.

قسمت چهارم، زیرنویس فارسی آپدیت شد

دانلود سریال خیاط – Terzi با زیرنویس فارسی (فصل 1 و 2 و 3) زیرنویس فارسی

دانلود سریال خیاط – Terzi با زیرنویس فارسی (فصل 1 و 2 و 3)

چاغاتای اولوسوی یا چاتای اولوسوی شخصیت اصلی و کارکتر اول این مجموعه میباشد که توسط نتفلیکس توزیع جهانی میشود. Çağatay Ulusoy در نقش یک خیاط جوان و زبردست دراین اثر ایفای نقش کرده است که نام او در این درام زیبا و دیدنی "پیامی" است. پیامی خیاط معروف و بسیار ماهری است. وقتی پدربزرگش فوت می کند همراه با پدرش مصطفی که بیمار روانی است و هوش کودکی دارد به استانبول می آید. برای پیامی حتی وجود پدر برایش مایه شرمساری بوده است. این سریال داستان زندگی سخت او را روایت می کند که در آن او عاشق مشتری خود، عروسی می شود که برای دوخت لباس عروسش استخدام می شود.

فصل سوم تا قسمت آخر اضافه شد